1145/13 Sokak No:13 Hırdavatçılar Çarşısı, Yenişehir - İZMİR / TÜRKİYE

Kurumsal

Artı Ambalaj 2001 yılından bu yana flexible plastik ambalaj sektöründe sürdürdüğü faaliyetlerine 2016 yılında yaptığı yatırımlarla hız vererek, en sağlıklı ve en yeni ambalajları tüketici ile buluşturmaya devam ediyor.

Gerek yurtiçindeki, gerekse yurtdışındaki bağlantılarıyla sektördeki sayılı firmalardan biri oldu.

 

Kalitede Çesitlilik

Güney Marmara, Akdeniz ve Ege Bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, yurtiçinde yer alan birçok endüstriyel ve ticari sektörün kullanımına sunulmak üzere yalın ve laminasyonlu çok çeşit flexible ambalaj filmleri ve taneli, öğütülmüş ve şekillendirilmiş çeşitli gıda ürünleri için içten ve dıştan laminasyonlu, taşıma özellikli poşet ve torbaları müşterilerine sunmaktadır. Tüm ambalaj malzemelerine istenilen tasarımda 8 renge kadar baskı öncesi işlemlerinin de üretim sürecinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Baskı öncesi işlemlerin de kendi bünyemizde tamamlandığı üretim sürecimiz ile kalite standardını en üst seviyede tutuyoruz.

Artı Ambalaj; laminasyon teknikleri ile PE, PET, BOPP, CPP, PA, Alu Folyo, Metalize, Pearlize, AloxPET ve Kağıt gibi çok katlı laminasyonlu filmler yapabilmektedir. Laminasyon sürecinde müşterinin siparişindeki özelliklere göre şekillenen özel bariyer katlı filmler, titizlikle imal edilebilmektedir.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Gıda güvenliğini ve koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan felsefemizden hareketle, müşterilerimizi ortaklarımız gibi görürüz. Sunduğumuz hizmetler satışla bitmez, satış sonrası hizmetlerimizin sınırlarını da siz ortaklarımızın talebleri belirler. Ortaklarımız ile dostluk bağı içerisinde, dürüstlük ve güvenirliliğimizden ödün vermeyiz.

Gelişmekte olan piyasada, yenilikleri takip eder, kazan kazan politikamız ile ortaklarımızla birlikte büyümeyi hedefleriz.

Müşteri merkezli “Tam Hizmet, Tam Kalite” çerçevesinde hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, üstün kalitesi, gelişmiş teknik altyapısı ve güleryüzlü hizmet anlayışına sahip personelleriyle siz ortaklarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.